Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF MAXX – zapisy już rozpoczęte!

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania, którzy chcieliby poczuć ducha maratonu, ale jeszcze nie są gotowi na pełny dystans! W przeddzień 21. Cracovia Maratonu, tj. 13 kwietnia, organizujemy wyjątkowy bieg, który pozwoli Ci poczuć maratońską atmosferę. Zapraszamy do udziału osoby powyżej 13 roku życia!

Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF MAXX startuje w tym roku po raz siedemnasty. Zawodnicy mają do pokonania 4,2 km trasę wiodącą wokół krakowskich Błoń. Limit czasu wynosi 45 minut.

Po raz pierwszy bieg został zorganizowany w 2006 roku na cześć zwycięzcy krakowskiego maratonu z 2005 roku – jedynego Polaka, który wygrał Cracovia Maraton, a dwa tygodnie później zginął w wypadku drogowym.

6 marca, w południe, uruchomione zostały zapisy na 17. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF MAXX. Rejestracji można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy. Wcześniej prosimy zapoznać się z regulaminem imprezy. Do udziału w biegu zapraszamy wszystkich, którzy najpóźniej w dniu startu ukończą 13 lat. Limit startujących wynosi 1000 zawodników. Start nastąpi o godzinie 12:30 z deptaku przy al. 3 Maja, na wysokości ul. Oleandry, a meta zlokalizowana będzie na wysokości Kamienia Papieskiego.

Partnerem Tytularnym imprezy jest RMF MAXX.